Gönc Kupa:
Érsekvadkert 2009.Július 11.(Szombat)
1 | Héhalom | 5 | 5 | 0 | 0 | 14 | 4 | 15pont |
2 | Vác | 5 | 4 | 0 | 1 | 8 | 5 |
12pont |
3. | Érsekvadkert | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | 9 | 5pont |
4 | Salgótarján | 5 | 1 | 2 | 2 | 2 | 4 | 5pont |
5 | Diósjenő | 5 | 1 | 1 | 3 | 2 | 5 | 4pont |
6 | Szügy | 5 | 0 | 1 | 4 | 1 | 7 | 1pont |
A VIII. Regionális Női Teremlabdarúgó Bajnokság végeredménye (2009-2010)
1. Forrás SE I. 8 7 – 0 – 1 38 : 8
2. Kerepes 8 7 – 0 – 1 37 : 11
3. Érsekvadkert 8 4 – 2 – 2 25 : 29
4. Veresegyház 8 2 – 1 – 5 15 : 30
5. Erdőkertes 8 2 – 1 – 5 23 : 33
6. Budapest Bank 8 3 – 1 – 4 26 : 24
7. Gödöllő 8 5 – 1 – 2 46 : 19
8. Forrás SE II. 8 2 – 0 – 6 12 : 56
9. Csömör 8 1 – 0 – 7 10 : 26
Regionális Futsal Bajnokság (Nógrád megye)
2009.okt.10-2010.máj.15
A bajnokság végeredménye
1. Dobó Katica SE Eger 15 12 0 3 57– 21 36
2. Toldi DSZSE Dorogháza 15 11 1 3 67– 19 34
3. Bujáki SC Cserhátgyöngye 15 11 1 3 60– 14 34
4. Madách DSE Salgótarján 15 5 1 9 40– 34 16
5. Érsekvadkert SE 15 4 1 10 34– 57 13
6. Mátraszőlős KSE 15 0 0 15 4–117 0
BÖRZSÖNY KUPA
2010.május.22
1. | Kartal | 11 |
2. | Bernecebaráti | 10 |
3. | Veresegyház | 8 |
4. | Diósjenő | 7 |
5. | Érsekvadkert | 6 |
6. | Kemence | 0 |
Eredmények:
2010.augusztus.20. (péntek)
Héhalom-Érsekvadkert 6:4
Nógrád megyei reginális női futsal bajnokság 2010 - 2011
szept. 25.
A bajnokság állása
1. Toldi DSZSE Dorogháza 3 2 1 0 18– 3 7
2. Bujáki SC Cserhátgyöngye 3 1 2 0 8– 4 5
3. Érsekvadkert SE 3 1 1 1 12– 6 4
4. Dobó Katica SE Eger 0 0 0 0 0– 0 0
Héhalom SE 0 0 0 0 0– 0 0
Madách DSE Salgótarján 0 0 0 0 0– 0 0
7. Mátraszőlős KSE 3 0 0 3 1–26 0
Karácsonyi női terem torna (Erdőkertes)
2010.december 28. (Kedd)
10 csapat részvételével
Végeredmény:
1.Taksony
2.Érsekvadkert
3.Buják
4.Veresegyháza
5.Kartal
...
Női tavaszváró torna (B.gyarmat)
2011.02.19 (szombat)
Végeredmény:
1.Forrás
2.Buják
3.Érsekvadkert
4.Erdőkertes
5.Sölet
6.Diósjenő
Kiss Pisti Teremlabdarúgó Torna (Gyöngyös)
2011.03.15
Végeredmény:
1.Gyöngyös
2.ÉRSEKVADKERT
3.Forrás SE
4.Jászfényszaru
Gönc Kupa (Érsekvadkert) 2011
Végeredmény:
1.Sölet (Salgótarján)
2.Erdőkertes
3.ÉRSEKVADKERT
4.Mátraszőlős
5.Patak